Jesteśmy EKO

Popieramy ideę zrównoważonego transportu, promując rower jako najbardziej ekologiczny środek komunikacji miejskiej. Zachęcamy do zamiany czterech kółek na dwa i korzystania z jednośladów w codziennych dojazdach.

Kreujemy miejską przestrzeń

Dodajemy odrobinę designu do miejskiego krajobrazu. Dbamy o to, by nasze stojaki rowerowe były nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie i dobrze zaprojektowane. Ich projekty powstają w pracowniach młodych polskich designerów.

Zobacz stojaki

Rozwijamy infrastrukturę rowerową

Tworzymy miejsca parkingowe dla rowerów, stawiając w całej Polsce nowe, dizajnerskie stojaki rowerowe. Dotychczas udało nam się postawić ich ponad 1000! A ich liczba ciągle rośnie.

Mapa stojaków

Zamieniamy kilometry na stojaki

W ramach akcji Kręć Kilometry co roku fundujemy stojaki rowerowe dla miast w całej Polsce. W tym roku postawimy ich aż 300. Stojaki trafią do miast, które zgromadzą na swoim koncie najwięcej kilometrów przejechanych z naszą aplikacją mobilną. Rywalizacja trwa do 30 września.

Dołącz do rywalizacji

Fundacji Allegro All For Planet

Jak każda fundacja działamy dzięki finansowemu wsparciu darczyńców. To dzięki Waszym wpłatom od lat skutecznie rozwijamy infrastrukturę rowerową w naszym kraju. Wpłacając nawet niewielką kwotę, pomożesz nam stawiać stojaki rowerowe w polskich miastach. Zmieniaj z nami rzeczy na lepsze.Chcę wesprzeć fundację