22.04.2013

Impactor 2012

dla Fundacji Allegro All For Planet

Akcja „Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie” Fundacji Allegro All For Planet wygrała w prestiżowym konkursie na najlepsze i najbardziej kreatywne projekty marketingowe w Polsce. Jurorzy konkursu „Impactor 2012” uznali ją za najciekawszą kampanię CSR w ubiegłym roku.

Impactor to organizowany już od 15 lat konkurs, w którym przedstawiciele branży, jak również laureaci poprzednich edycji nagradzają najciekawsze projekty marketingowe i komunikacyjne. Akcja „Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie” została wyróżniona za umiejętne wykorzystanie platformy interaktywnej i gry do promocji zrównoważonego transportu miejskiego.
 
- Ta nagroda to dla nas miłe wyróżnienie, ale i zachęta do dalszych działań na rzecz popularyzacji roweru. Udało nam się zgromadzić wokół działań Fundacji sporą grupę aktywnych rowerzystów, którzy w swoich miastach i miasteczkach propagują „dwa kółka” jako ekologiczny sposób na przemieszczanie się. My ze swojej strony chcemy ich wspierać i kontynuujemy stawianie stojaków rowerowych, by mieli gdzie parkować rowery. Nie zdradzając jeszcze żadnych szczegółów powiem, że akcja „Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie” będzie miała swój ciąg dalszy także w tym roku - mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet.