10.03.2016

Kalisz, Kaźmierz i Starogard Gdański mają nowe stojaki rowerowe

Dzięki rowerzystom przybywa coraz więcej stojaków rowerowych na ulicach polskich miast. Jest to efekt ich zaangażowania w kampanię społeczną Fundacji Allegro All For Planet „Kręć Kilometry”. Kolejne parkingi rowerowe pojawiły się w Kaliszu, Kaźmierzu oraz Starogardzie Gdańskim.

W Kaliszu rowerzyści zaparkują od teraz przed gmachem hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji przy ulicy Łódzkiej 29. W Starogardzie Gdańskim stojaki pojawią się przed Stadionem im. Kazimierza Deyny na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijczyków Starogardzkich 1. Natomiast w Kaźmierzu nowy parking będzie służyć rowerzystom odwiedzającym Rynek.

W Polsce znajduje się już blisko 1000 stojaków, postawionych przez Fundację Allegro All For Planet w 130 różnych lokalizacjach. Ich mapę możecie znaleźć tutaj: http://zaparkujklimatycznie.pl/stojaki-rowerowe Już wkrótce rowerzyści staną przed kolejną szansą powalczenia o nowe stojaki rowerowe dla swojego miasta. Szczegóły wkrótce!

Zobacz galerię zdjęć