6.06.2016

Stojaki rowerowe w prezencie dla Chrzanowa

Stojaki rowerowe w prezencie dla Chrzanowa

W ubiegłym roku mieszkańcy małopolskiego Chrzanowa pokazali co potrafią. Ich miejscowość znalazła się w pierwszej dwudziestce rankingu miast z największą wykręconą liczbą kilometrów.

Nagroda za ten wysiłek zamontowana została przy ulicy Trzebińskiej 40, na terenie Centrum Handlowego MAX. Tym samym o pięć stojaków od Fundacji Allegro All For Planet powiększa się dotychczasowa pula ponad 1000 pomarańczowych symboli kampanii społecznej Kręć Kilometry.

„Każdy stojak to symbol pracy nóg mieszkańców Chrzanowa. Gratuluję im serdecznie ubiegłorocznego sukcesu. Już widać, że Chrzanów pokochał rowery. W tym roku mieszkańcy też podjęli się rowerowego wyzwania. Mogą być więc dobrym przykładem dla innych” - mówi Krzysztof Śpiewek, członek zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Po 4 edycjach kampanii Kręć Kilometry oryginalne stojaki  rowerowe zainstalowane zostały już w  ponad 140 lokalizacjach w prawie 50 polskich miastach. W czasie tegorocznej, 5. kampanii mieszkańcy Chrzanowa ponownie walczą i kręcą kilometry. Po pierwszym miesiącu są wśród 50 najlepszych, na ponad 600 zgłoszonych miast. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! 

Zobacz galerię zdjęć